naprawa rolet, montaż Wrocław

SERWIS i NAPRAWA ROLET – REGULACJA, MONTAŻ – WROCŁAW I OKOLICE!

Nasze usługi obejmują kompleksowe naprawy rolet zewnętrznych i wewnętrznych : wymiana taśm, linek, zwijaczy, silników, pilotów, uszkodzonych elementów rolet.
Montujemy silniki do rolet istniejących: instalacja silnika, prowadzenie instalacji elektrycznej, montaż sterowania: pilot lub przełącznik.
W roletach zamontowanych kilka lat temu często zrywają się linki i taśmy co powoduje opadnięcie rolety i jej zablokowanie. Jeśli zauważyli państwo iż linka lub taśma uległa przetarciu polecamy ją wymienić nim się zerwie. Jeśli już uległa zerwaniu wymienimy ją szybko na nową.
Częstym problemem w roletach jest również nierównomierne ich opadanie podczas opuszczania i zacinanie się. Temu również można zaradzić nie trzeba wymieniać całych rolet. To samo tyczy się pojedynczych lameli w roletach. Jeśli lamela uległa uszkodzeniu, wgnieceniu na przykład przez uderzenie czy wykrzywieniu można wymienić pojedynczy element. Koszt wymiany takiego elementu będzie wielokrotnie niższy od kosztu zakupu nowej rolety z montażem i wymontowaniem starej.
Zajmujemy się również serwisem okien, bram garażowych i drzwi.
Usuniemy błędy montażu innych firm. Czasem zdarza się iż wykonawca montujący rolety popełni błąd podczas montażu lub zamontuje coś niefachowo. Prowadzimy naszą działalność od 20lat i mamy doświadczenie pozwalające nam na usunięcie błędów wynikających z braku doświadczenia innych wykonawców.
Nie wszyscy wiedzą iż do zamontowanej wcześniej rolety otwieranej ręcznie można dodać silnik. Po zamontowaniu takiej automatyki roletą można sterować za pomocą przycisku lub pilota. W przypadku wersji z pilotem istnieje możliwość programowania automatycznego otwierania i zamykania rolet o podanej godzinie. Zaprogramowanie rolet daje wiele korzyści. Podczas gdy nie ma nikogo w domu roleta tak zaprogramowana może otworzyć się by doświetlić znajdujące się w domu rośliny i zamknąć na noc by chronić i docieplać dom czy mieszkanie. To samo tyczy się bezpieczeństwa. Zaprogramowana roleta zamknie się nawet gdy my zapomnimy to zrobić by dodatkowo chronić dom. Dużo naszych zleceń w ostatnim czasie dotyczy automatyki rolet. Zapytaj nas o montaż elektrycznie otwieranych rolet.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Terenem naszego działania obejmujemy Wrocław i okolice Wrocławia, Oleśnicę, Jelcz-Laskowice, Oławę.