serwis okien, okienny Wrocław, Oleśnica

SERWIS i NAPRAWA OKIEN – WROCŁAW I OKOLICE!

Wiele lat działalności na rynku okien drewnianych, PCV i dachowych pokazało, że znalezienie solidnej firmy zajmującej się sprzedażą czy montażem okien sprawia wiele trudności.

Co zrobić, gdy gwarancja upłynęła, okno jest nieszczelne, uchył nie działa, a firma, która zamontowała nam okna już nie istnieje? Tu właśnie swoje usługi oferuje nasza firma. Naprawimy Twoje okno! Zajmujemy się serwisem i renowacją okien. Przywracamy klientom radość z posiadanych okien nie nadwyrężając ich portfeli. Poniżej przedstawiamy zakres świadczonych przez nas usług.

1. Konserwacja – w trakcie eksploatacji części okna stopniowo tracą swoje pierwotne cechy i właśnie konserwacja okuć czy uszczelek przywróci im dawną świetność i przyczyni się do uszczelnienia okien.

2. Czyszczenie – środki czyszczące dostępne w sklepach czasami mogą sobie nie poradzić z zabrudzeniami pozostałymi po odnawianiu fasady budynku czy po innych pracach budowlanych, nasz serwis pomoże się uporać z tymi zabrudzeniami nie rysując ram okien.

3. Regulacja – gdy mamy wrażenie, że skrzydło okna jest „za duże”, gdy okno się nie domyka czy też mamy problem z uchyłem, wyjściem z sytuacji jest fachowa regulacja. Czyli naprawa ruchomych części okna drewnianego, dachowego i PCV znajdujących się pod ramą, które w trakcie eksploatacji przemieściły się lub starły.

4. Regeneracja – problemy z oknem nie muszą oznaczać od razu konieczności wymiany okna, regeneracja ruchomych części okna poprzez częściową ich wymianę, naprawę czy regenerację przywróci prawidłowe funkcjonowania okna.

5. Nowość – nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce świadczy serwis okien w zakresie zdejmowania zaschniętej, wtopionej taśmy ochronnej z ram okien PCV.

6. Wymiana szyb zespolonych okien PCV i drewnianych – zaparowane okna, a właściwie szyby zespolone, to skutek ujawnienia się ukrytych wad szyby zespolonej okna powstałych często przy ich produkcji lub montażu. Spoiwo wiążące dwie szyby, gdy nie spełnia swoich właściwości i wpuszcza powietrze pomiędzy dwie tafle szkła powoduje, że szyby okien są zaparowane, wadę tę można usunąć wymieniając szybę zespoloną okna.

7. Montaż rolet i żaluzji – na istniejących już oknach można bez problemu zainstalować rolety lub żaluzje które będą dodatkowo docieplać mieszkanie zimą lub chronić przed słońcem latem.

8. inne – serwis naszych usług jest szeroki i nadal go uzupełniamy o nowe pozycje w miarę zgłaszanych przez naszych klientów problemów i potrzeb związanych z użytkowaniem okien PCV, drewnianych, dachowych. Rozszerzamy nasze usługi o: wymianę uszkodzonych okuć, regulację i smarowanie okuć, wymianę szyb w oknach, wymianę uszczelek, montaż wentylacji, montaż okuć antywłamaniowych i zamków antywłamaniowych, montaż funkcji uchyłu do okna rozwiernego lub stopniowany uchył do skrzydła rozwierno-uchylnego, ogranicznik rozwarcia, hamulec rozwieru, montaż zamków do okien, dorabianie okuć, projektowanie nowych rozwiązań, montaż stolarki PCV i aluminiowej, ciepły montaż.

Niewielu z Nas zdaje sobie sprawę z tego, że coroczny przegląd oraz regulacja okien jest bardzo ważna. Poprawia ona szczelność naszych okien oraz przedłuża ich żywotność nawet o 40%. Najlepsi producenci okuć okiennych zalecają regulację i smarowanie okuć co najmniej raz a najlepiej dwa razy w roku tj. przed lub w trakcie sezonu grzewczego, oraz przed nadejściem upałów. Zdajemy sobie sprawę z tego iż robi tak niewielki odsetek użytkowników okien. Wcześniejsza regulacja gwarantuje nam mniejsze straty ciepła w chłodne dni. Dlatego przynajmniej raz na kilka lat warto zainwestować w profesjonalną konserwację okien.

Zajmujemy się również serwisem rolet, bram garażowych i drzwi.

Usuniemy błędy montażu innych firm. Czasem zdarza się iż wykonawca montujący rolety popełni błąd podczas montażu lub zamontuje coś niefachowo. Prowadzimy naszą działalność od 20 lat i mamy doświadczenie pozwalające nam na usunięcie błędów wynikających z braku doświadczenia innych wykonawców.

Jeżeli masz nieszczelne okna – gwiżdże, wieje, nie domykają się: ZADZWOŃ DO NAS.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Terenem naszego działania obejmujemy Wrocław i okolice Wrocławia, Oleśnicę, Jelcz-Laskowice, Oławę.

 

Zobacz porady dotyczące okien oraz klamek i zawiasów!