regulacja, serwis bram, Hormann Wrocław

SERWIS BRAM GARAŻOWYCH – WROCŁAW I OKOLICE!

Nasza firma specjalizuje się również w naprawach bram garażowych. Naprawiamy bramy konstrukcji segmentowych i uchylnych. Serwisujemy mechanizmy drzwi automatycznych, drzwi przesuwnych aluminiowych i przymykowych.
Dla prawidłowego i długotrwałego działania niezbędne jest przeprowadzenie okresowych przeglądów bram i automatów. Przegląd pozwala wydłużyć okres użytkowania bramy oraz uniknąć uszkodzeń powstających w wyniku wieloletniego użytkowania.
Przegląd bram garażowych obejmuje sprawdzenie działania bramy: otwieranie, zamykanie, zatrzymanie, działanie bezpiecznika krańcowego, otwierania awaryjnego, zabezpieczenie i wymianę zerwanych linek.
Naprawiamy większość rodzajów bram. Bramy rozwierne, uchylne, rolowane, segmentowe. Wśród bram przemysłowych również bramy szybkobieżne.
Serwis obejmuje naprawę uszkodzeń mechanicznych na elementach konstrukcji, sprawdzenie mocowań zawiasów, rolek jezdnych, zaczepów linek, zamka, kontrola mocowania wału, sprzęgła, napędu elektrycznego, prowadnic poziomych i pionowych.
Przeprowadzamy przeglądy, naprawy i serwis bram najpopularniejszych marek Novoferm i Hormann!
Nasza firma zajmuje się również montowaniem na bramach starego typu silników do automatycznego otwierania. Oznacza to dużą oszczędność dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowej bramy choć ich potrzeby zmieniają się wraz z wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań w tym temacie. W zainstalowanych już napędach wymieniamy zerwane linki i łańcuchy oraz zębatki, które z biegiem lat przestają funkcjonować w odpowiedni sposób.
Zajmujemy się również sprzedażą i dorabianiem pilotów do otwierania oraz innych akcesoriów i urządzeń niezbędnych do sprawnego funkcjonowania bram.
Pamiętajmy, iż usterki należy usuwać bezzwłocznie ponieważ zagrażają bezpieczeństwu użytkowników. Natomiast montowanie nowych mechanizmów pozwoli nam cieszyć się nową jakością sprzętu, który już posiadamy, nie wydając na to majątku!
Prowadzimy również sprzedaż i montaż nowych bram garażowych www.cerchem.pl
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Terenem naszego działania obejmujemy Wrocław i okolice Wrocławia, Oleśnicę, Jelcz-Laskowice, Oławę.